Кошик
7 відгуків
+380 (67) 406-43-73
+380 (50) 273-43-73
Оренда та Продаж Якісного Обладнання

Будівельні риштування: відмінності видів та застосування

При будівництві будівель, а також реконструкції старих приміщень відбувається етап зовнішнього оздоблення. Для цього завдання застосовують конструкції будівельних лісів - тимчасових збірно - розбірних споруд, з металевої конструкції та дерев'яних настилів.

Раніше це були лише дерев'яні варіанти з лісових порід, що й дало назву споруді. На сьогоднішній день це металеві конструкції, але настил все ж таки, залишився з деревини.

При збиранні на риштуваннях для будівництва можливе перебивання кількох людей одночасно, що можуть здійснювати необхідну роботу в метрах відстані між ними. Такі варіанти дій робітників роблять будівельні риштування більш практичним варіантом ніж автогідропідйомник.

Будівельні риштування бувають декількох типів, це:

  • рамний з прапорцевим замком;
  • клино – хомутовий;
  • регіональний;

Велике навантаження витримує ригельний варіант, що є його відмінністю. На таких лісах проводять укладання цегли, при цьому розміщують самі матеріали.

Клино - хомутовий тип використовується як опора для будівельної бригади при обробці фасаду та навіть роботах усередині приміщення.

Рамні ліси, мають у своїй конструкції торцеві та прохідні рами. Вони дуже універсальні у застосуваннях, підходять для будівництва, обробки та роботи з ремонту чи реконструкції.

У сьогоднішніх реаліях будівельні риштування застосовують не тільки за їх основним призначенням, але й для ремонтних робіт у доках, де може стояти катер, танкер або військовий крейсер. Також за допомогою такої конструкції часто зводять сцени на вулиці, кріплять музичне обладнання та освітлення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner