Кошик
7 відгуків
+380 (67) 406-43-73
+380 (50) 273-43-73
Оренда та Продаж Якісного Обладнання

Про нас

Компанія "ГрандБуд Україна" заснована у 2016 році. Вже з початкового періоду своєї роботи ми чудово зарекомендували себе на ринках нерухомості, будівельних матеріалів та обладнання та зайняли свою нішу в цих галузях.

Становлення та розвиток компанії відбувалося завдяки цілеспрямованому та компетентному підходу її керівництва. Компанія "ГрандБуд Україна" є постійним учасником проектів у сфері будівництва та нерухомості. За тривалий період роботи, близько восьми років, багато з них були успішно реалізовані і досі застосовуються.

Основними завданнями компанії “ГрандБуд Україна” є виробництво високоякісного будівельного обладнання (металевих блок модулів, побутівок, будівельних риштувань, вишок тур). Також компанія виступає на ринку як успішний представник, що дає в оренду різні конструкції, без яких неможливо обійтися, починаючи будівництво або масштабний ремонт будівель.

Так, основними напрямками роботи компанії “ГрандБуд Україна” є:

  1. Виготовлення металевих конструкцій - Блок модулів та побутівок - мобільних будівель, які можуть бути замкнутими, незамкненими та трансформованими;

  2. Надання можливостей оренди:

За час свого існування компанія детально вивчила ринок, з фінансово-економічними стрибками всередині нього, та впроваджувала нові технології у виробництво, паралельно займаючись реалізацією додаткових металевих конструкцій для будівельної сфери за допомогою продажу та надання оренди обладнання

У компанії “ГрандБуд Україна” підібрано професійний кадровий склад, який чітко знає свою роботу та добре орієнтується в основних тенденціях будівельної галузі.

Велика виробнича база металевих конструкцій, підйомних механізмів та іншого допоміжного обладнання дозволяє надавати широкий комплекс послуг компанії для будівельних та монтажних робіт.

Компанія “ГрандБуд Україна” постійно реалізує нові проекти, бере участь у різних конференціях та запроваджує інноваційні технічні доповнення, а також нові механізми роботи з клієнтами.

При зверненні до нашої компанії вам проведуть усі необхідні консультації, розкажуть про особливості застосування тієї чи іншої металевої конструкції.

Ми орієнтуємося на індивідуальний підхід до клієнтів з огляду на всі його зауваження. Компанія “ГрандБуд Україна” гарантує якість послуг, які надає, а також виконання всіх домовленостей у потрібний термін.

Будемо раді співпраці з Вами!

Інформація про компанію

Назва:
ГрандБуд Україна
Тип компанії:
Виробник, Компанія, що надає послуги
Бренди:
ГрандБуд Україна
Кількість співробітників:
5-10 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2016
Статутний фонд:
50 тис. USD - 200 тис. USD
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
УкргазВидобування, Вольво, Доміан та інші

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
1000-5000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
м. Вишгород, вул. Шолоденка,19
Кількість виробничих ліній:
2

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner