Кошик
7 відгуків
+380 (67) 406-43-73
+380 (50) 273-43-73
Оренда та Продаж Якісного Обладнання

Оренда Будівельного Риштування

Оренда Риштування: питання, що часто задають

1. На який термін замовляється оренда будівельних риштувань в Києві?

Мінімально необхідно оформити замовлення строком від 14 днів вартістю від 2500 грн. А максимальний термін обмежений. Єдине, що вартість оренди змінюватиметься від терміну та площі лісів. Чим більший термін, тим вигідніші умови оренди риштувань.

2. Як розрахувати площу лісів?

Площа лісів розраховується, орієнтуючись на стіну. Площа стіни дорівнює площі лісів, які необхідні її закриття. Довжину множимо на висоту та отримуємо необхідну площу лісів.

3. Що буде, якщо пошкодили обладнання?

Обладнання необхідно повертати у чистому вигляді, не деформоване, та у кількості зазначеній в Акті приймання-передачі. Якщо зламали, втратили або вкрали частину обладнання – то потрібно буде відшкодувати вартість цього елемента, зазначеного у договорі, або вартість ремонту.

4. Чи потрібно обслуговувати будівельні риштування після встановлення?

Для безпеки робітників потрібно постійно контролювати стан будівельних риштувань. Перед встановленням лісів необхідно переконатися, що установочні втулки, вузли кріплення, зварні шви не пошкоджені. Якщо знайдено пошкодження, експлуатувати ліси забороняється. У процесі використання орендні будівельні риштування необхідно регулярно очищати їх від будівельного сміття, снігу та криги. Також необхідно контролювати максимальне навантаження на ліси до 200 кг/м2. Щонайменше раз на місяць будівельні ліси повинні проходити плановий огляд.

5. Чи можна змінювати висоту будівельних риштувань?

Якщо Ви взяли будівельні риштування в оренду, встановили їх на своєму об'єкті, і потім вам знадобилося збільшити їх висоту - це не важко буде реалізувати. Рамні ліси мають перевагу - їх проста конструкція, що дозволяє швидко нарощувати або зменшувати висоту лісів. Конструкція лісів складається з порожнистих металевих трубок різного діаметра. Збираючи чи розбираючи трубки, можна збільшити висоту лісів чи зменшити.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner