Кошик
7 відгуків
+380 (67) 406-43-73
+380 (50) 273-43-73
Оренда та Продаж Якісного Обладнання

Чим відрізняються швидко-зведені споруди в порівнянні з блочними будинками?

Будівлі швидкого зведення, це ніщо інше, як знайома багатьом панель. Вони мають вигляд великих деталей будинку, які доставляють на будівельний об'єкт у готовому варіанті. Це і дає можливість скоротити час на складання конструкцій, при цьому мати гарний результат – житлову будівлю тривалої експлуатації чи робоче приміщення.

Блоковий варіант відрізняється застосуванням не панелей, а блок – контейнерів однакових за формою, що з'єднуються по горизонталі та на поверх вгору по вертикалі.

Перевагою модульного блоку є можливість їх розбирання та застосування окремо один від одного.

Панельний варіант швидкомонтованих конструкцій розбиранню не підлягає. Ці панелі найбільше характерні для тривалого капітального будівництва. Складання панельного будинку унеможливлює попадання холоду, але допускає зручний монтаж різних комунікацій. Всі габарити та розміри панелі можна зробити під індивідуальне замовлення, що безперечно є перевагою для зведення житлового, господарського чи промислового типу будівлі.

Основні переваги швидкомонтованих елементів конструкцій
При продажі побутівок і вагончиків, всі компанії що працюють у цій сфері головними достоїнствами називають властивості: надійності, міцності, практичності та тривалої експлуатації. Але якщо порівняти їх з панелями, то побачимо такий же перелік позитивних характеристик.

Найсильнішою перевагою швидкомонтованих елементів будівель є матеріал виготовлення. Враховуйте, що вони повинні бути на високому рівні якості, для подальшого тривалого застосування без деформації стін або порушення конструктивних рішень. Найчастіше матеріалами служать екологічно безпечні та чисті компоненти. До них відноситься каркас з металу, утеплювач, оздоблення, декоративні елементи тощо. Виготовляються такі панелі з використанням спеціального обладнання, що дає гарантії якості та відповідності до всіх норм.

Терміни будівництва обох варіантів конструкцій мінімальні та практично однакові. При цьому ви заощадите на оплаті великої кількості робітників, знадобиться лише кілька професіоналів з досвідом та спеціальна техніка.

Безперечно, важливим показником є ​​рівень безпеки того чи іншого варіанту конструкції. Компоненти матеріалів мають властивості вогнестійкості, не викликають алергії чи інших реакцій, навіть коли їх зашкодили, цілком безпечні для здоров'я. Варіантом небезпеки застосування може лише неправильний монтаж цих конструкцій.

Металеві побутівки та вагончики, як і панелі швидкозведеного варіанта мають стійкість до різних погодних умов та катаклізм, температурні стрибки, від сильного похолодання до високої плюсової цифри не впливають на їх властивості. Але подальші системи опалення слід розрахувати на початковому етапі проектування, перед зведенням будівель.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner