Кошик
7 відгуків
+380 (67) 406-43-73
+380 (50) 273-43-73

Оренда та Продаж Якісного Обладнання

Вітрина
Оренда та Продаж Якісного Обладнання

На початку будівельного процесу більшість компаній, що надають такі послуги, стикаються з питанням про додаткове обладнання будівельного об'єкта, для підвищення безпеки, зручності при роботі, а також комфортного розміщення робочих бригад.

Мало будівельного обладнання?

Якщо на будівельному об'єкті є проблема з додатковим обладнанням, зручними конструкціями для підняття вантажу, поверхонь для розміщення робітників та матеріалів на висоті, або просто постало питання житлових приміщень для будівельних бригад не поспішайте викидати купу грошей на покупку цих деталей. Всі ці пристосування мають тимчасовий характері й фінансові вкладення них зовсім виправдані. А тим більше витратними вони стають для звичайних фірм підрядників, що виконують короткочасні роботи на будівництві.

Оренда будівельного обладнання - вигідний варіант вирішення проблеми

Вихід із будь-якої ситуації є. Компанія "ГрандБуд Україна" допоможе вам у цьому.

Для великих і масштабних будівельних об'єктів вкладення грошей в обладнання, що буде застосовуватися короткий час, також не варіант, не кажучи вже про невеликі будівельні майданчики. Тим більше, після закінчення робіт, всі ці конструкції повинні зберігатися за відповідних умов, а повторне складання має контролюватись фахівцями, адже від цього залежить безпека застосування її робітниками.

Наша компанія допоможе вам обійтися без непотрібних покупок та подальших проблем із розбиранням конструкцій, їх зберігання та повторного застосування. Будівельне обладнання в оренду, ми пропонуємо вам заощадити на цьому та водночас отримати сертифіковане, якісне обладнання для будівельного процесу. Вихід – послуга, прокат будівельного обладнання, що надається компанією "ГрандБуд Україна". Він може бути як на короткий термін, так і розрахований на тривалу співпрацю.

Різноманітність вибору

Ми надаємо безліч варіантів будівельного обладнання та комплектуючих. Частина цих конструкцій виготовляється безпосередньо нашою компанією, тому ми розуміємо всю специфіку застосування обладнання.

У нас ви можете орендувати будівельні риштування, а також якісні варіанти житлових приміщень для бригад робітників - орендувати побутівки і вагончики або придбати: побутівки будівельні та ліси будівельні. Кожен із замовлень може бути зроблений під індивідуальні параметри замовника. Ми врахуємо всі особливості ділянки та будівельного об'єкта для того, щоб використання будівельного обладнання принесло максимум функціональності та комфорту для успішної будівельної діяльності.

Ми пропонуємо випробувати наші варіанти в роботі, щоб ви змогли визначитися з найбільш підходящим для вас варіантом, типом чи маркою будівельного обладнання.

При оренді побутових приміщень або вагончиком, крім якісного та комфортного тимчасового житла є можливість орендувати і додаткові деталі, такі як меблі, побутова техніка та навіть постільна білизна. Компанія по максимуму враховує можливі потреби замовників, розширюючи спектр послуг оренди, що поставляються.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner