Кошик
7 відгуків
+380 (67) 406-43-73
+380 (50) 273-43-73
Оренда та Продаж Якісного Обладнання

Модульна побутівка: основні властивості конструкцій та застосування

Виготовлення та реалізація різних типів модульних конструкцій - один із основних напрямків діяльності компанії “ГрандБуд Україна”. Ми надаємо можливість купити та орендувати:

будиночки дачного та садового характеру, побутівки або вагончики для ділянки будівництва, блок – контейнери господарського характеру та модульний варіант будівель.

Усі варіанти металевих конструкцій компанія може виготовити за обраними клієнтом типовими проектами, або ж з реалізацією ідей клієнта, використовуючи індивідуальний підхід до кожного замовлення. Можливий вибір площі та розмірів, планувань та комплектації побутівок. Терміни на виготовлення, а також доставку конструкції обумовлюються з кожним клієнтом.

Основні характеристики

1. Наша компанія надає багато варіантів різних побутівок в оренду. Асортимент конструкцій розроблений із аналізом більшості побажань замовників.

2. Широку популярність серед металевих побутівок має базовий варіант, що випускається у вигляді блок-контейнера. У ньому є одне вікно та двері з металу. Цей варіант славиться універсальністю застосування, можливо як житлове приміщення тимчасового характеру, так і для господарських потреб як складу, підсобного приміщення, кухні або тимчасового офісу фірми підрядника на будівництві.

3. До найчастіших замовлень можна віднести проект контейнера з передбанником невеликого розміру, для зберігання верхнього одягу та взуття. Плюс цього варіанта є додаткове теплозбереження. Такий тип побутівки переважно з одним вікном з металопластику.

4. В асортименті також є і побутівки з великими тамбурами. Планування дозволяє застосовувати його як господарський склад чи зручний варіант житла для будівельників. Тамбур використовують як коридор, зберігають там інструменти, одяг, робоче взуття.

5. Двокімнатний варіант побутівки з передбанником невеликого розміру. Застосовують для більш ніж чотирьох робітників, у кожній кімнаті є вікно.

6. Виготовлені нашою компанією побутівки мають відмінні характеристики, сертифіковані, міцні та тривалі в експлуатації. На замовлення клієнта кожну з побутівок можна утеплити додатково, застосувати потрібне розведення електрики, водопровід та монтувати інші види комунікацій.

Всі варіанти металевих побутівок та вагончиків типового планування та проектів є в асортименті на нашому сайті. А внутрішній варіант обробки, комунікацій та додаткових комплектуючих можете визначити за своїми вимогами. Консультанти компанії “ГрандБуд Україна” допоможуть вам зробити правильний вибір у різноманітності варіантів, а вартість розраховується індивідуально, залежно від кінцевого результату вибору.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner