Кошик
7 відгуків
+380 (67) 406-43-73
+380 (50) 273-43-73
Оренда та Продаж Якісного Обладнання

Побутівки для модульного застосування

На сьогоднішній день побутівки - конструкції модульного характеру широко поширені. Їхня головна перевага в короткий час здійснити монтаж таких варіантів конструкції:

  • модульних побутівок;
  • приміщень, де надалі розміщуються будівельники за умов віддаленості об'єкта будівництва;
  • конструкції каркасного характеру, тимчасовий або постійний варіант житла, дачні та садові приміщення;
  • будівлі офісного типу з властивістю мобільності;
  • торгових павільйонів, магазинів та кіосків;
  • складів та приміщень господарського призначення, конструкцій та споруд із металу для гаражів;
  • модульних блоків – будиночків для відпочинку.

Наша компанія не тільки реалізує модульні побутівки, а й є безпосередньо їх виробником. ГрандБуд Україна надає багато варіантів модулів з різним призначенням. При цьому ми даємо гарантії на швидкість виконання замовлення з виробництва, будівництва та подальшої комплектації потрібного вам варіанту.

Як вибрати металеву побутівку для модульної конструкції?

Модульні конструкції можуть складатися як з металевих побутівок та вагончиків, так і їх дерев'яного аналога. З'єднання блоків формує будівлю, що має більшу функціональність. Можливий варіант одно- та двоповерхових споруд.

Наша компанія надає можливість купівлі якісної побутівки, з різноманітністю внутрішніх оздоблювальних матеріалів та варіантів опалення, або ж оформити замовлення на житловий чи офісний проект по-індивідуальному розрахунку. З кількох модулів можна за короткий проміжок часу звести заміський будинок з усіма потрібними системами комунікації - водопроводом, каналізацією, електричною проводкою і сантехнікою.

Основним критерієм вибору модульної побутівки є мета її подальшого застосування. Не маловажливі потреби та переваги замовників.

Якщо передбачається будівлі двох поверхів, слід звернути увагу на блок - контейнери з металу. Вони дуже надійні та мають великий рівень міцності, можуть витримати велику вагу.

Для саду, дачі та заміських будівель найбільше підходить дерев'яний варіант модульних конструкцій.
За складнощів у виборі побутівки модульного характеру завжди можна звернутися до консультантів компанії “ГрандБуд Україна”. Професійний підхід до кожного клієнта є одним із важливих принципів роботи компанії. Вони розкриють особливості кожного з типів побутівок, вагончиків та блок-контейнерів, і допоможуть вибрати конструкцію того чи іншого варіанту будівлі, з усіма комплектуючими для комфортного проживання будівельних бригад або інших необхідних цілей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner