Кошик
7 відгуків
+380 (67) 406-43-73
+380 (50) 273-43-73
Оренда та Продаж Якісного Обладнання

Види та умови оренди будівельних риштувань

Будівництво та фасадні роботи на висоті складний процес, що потребує спеціального обладнання. Тут не обійтися лише теорією та практичними навичками, важливо мати конструкцію з функціями опори, щоб безпечно почуватися працюючи на висоті.

Як конструкцію, що виконує таку функцію, використовують будівельні риштування.

Купівля та оренда лісів для будівництва можлива у різних місцях та регіонах країни. Наша фірма має безліч плюсів серед інших подібних компаній, серед них: гарантії якості, сертифікати, вигідні умови оренди, безкоштовна доставка та гнучка цінова політика та інші.

Ліси для будівництва мають багато видів. Відмінність буває у висоті, ширині, можливості підйому вантажів та різні конструкції. Саме конструкції визначають інші технічні характеристики. Наприклад рамний тип це найпростіший варіант для підняття на 60 метрів і з невеликою підйомністю. Якщо порівняти їх із хомутовим типом, то він значно міцніший. Висота їх від 80 метрів і властиве застосування до складних варіантів робіт над фасадами. Надійні та дуже міцні клинові конструкції будівельних риштувань, з висотою близько 100 метрів, та використанням до складних видів робіт.

Саме технічні характеристики риштувань для будівельних потреб визначають і цінову категорію того чи іншого типу конструкції. Відповідно рамні ліси обійдуться з меншими фінансовими витратами, а вартість клинових буде на найвищому показнику, якщо порівняти з іншими типами.

Компанія "ГрандБуд Україна" крім реалізації та оренди будівельних риштувань, пропонує послугу їх монтажу та демонтажу, після закінчення будівельних робіт на об'єкті, що дуже зручно та гарантують якісну та безпечну конструкцію.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner