Кошик
7 відгуків
+380 (67) 406-43-73
+380 (50) 273-43-73
Оренда та Продаж Якісного Обладнання

Різновид будівельних побутівок

Розвиток технологій впливає на введення новинок у будівельний процес. Він стає більш швидким, якісним та ефективним. Але крім матеріалів обладнання, техніки та інших інструментів, важливим елементом результативно-ефективного будівництва є розміщення та проживання робітничих бригад та середньої керівної ланки.

Для комфортних житлових умов на будівельному об'єкті застосовують побутівки та вагончики. Побутівка - це конструкція, де може проживати кілька людей, з усіма потрібними умовами. Комплектація залежить від часу передбачуваної експлуатації та може змінюватись за потреби.

Стандартним варіантом є наявність ліжка, столу та стільців, санвузла.

Можливий варіант застосування побутівки як охоронного пункту.

Різновиди побутівок та вагончиків:

Усі побутівки поділяються на дві категорії:

1. Побутівки для будівельних об'єктів. Вони славляться своєю практичністю і при цьому недорогою ціновою категорією. Використовуються як тимчасове житло для будівельних бригад. Будівельні побутовки поділяються на: дерев'яні (зручні та дешеві, але недовгі в експлуатації) та металеві (це комфортні блок – контейнери, з тривалістю застосування близько 20 років);

2. Дачний варіант побутівок. Актуальне використання дачних побутівок, у період після купівлі земельної ділянки, але без будівель на ній. У період будівельних робіт над будинком, часник - побутівка ідеальний варіант.

Оформлення фасаду та внутрішнє оздоблення залежить лише від побажань замовника.

Перед тим як придбати або орендувати будівельну побутівку потрібно для себе позначити час експлуатації, кількість гаданих мешканців та особливості перебування в цій будівлі.

У компанії "ГрандБуд Україна" є безліч варіантів будівельних побутівок, виготовлених з різного матеріалу, що мають різні габарити та планування. Вартість побутівок дуже гнучка, що дає можливість визначиться з відповідним варіантом і при цьому не робити зайвих фінансових вкладень.

Наша компанія за запитом продовжує оренду, не підвищуючи при цьому відсотків і без переплат, за тими самими умовами співробітництва, які були позначені спочатку.

Широкий асортимент наявності різних побутівок на нашому сайті вас приємно здивує. А можливість укласти домовленість на місці доставки обладнання – приємний бонус від нашої компанії. При цьому транспортування нашими автомобілями до об'єкту будівництва у місті Київ не потребує грошових витрат, а по області розраховується індивідуально до кожного замовлення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner